+38 (095) 230-42-02
ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ НАШІ ПАРТНЕРИ КАР'ЄРА КОНТАКТИ
ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН
МІКРОДОБРИВА
РЕГУЛЯТОРИ РОСТУ РОСЛИН
НАСIННЯ

НАШІ АКЦІЇ

Головна Каталог продукції ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН ІНСЕКТИЦИДИ ТА АКАРИЦИДИ

Мовенто

ВИРОБНИК: BAYER (БАЙЄР Україна)
ДІЮЧА РЕЧОВИНА: спіротетрамат, 100 г/л
ФОРМУЛЯЦІЯ: концентрат суспензії
ПРИЗНАЧЕННЯ: Інноваційний інсектицид повної системної дії.
ТАРА: 1 л
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ І НОРМИ ВИТРАТ

ЗАСТОСУВАННЯ

Мовенто високоефективний проти сисних шкідників, в тому числі приховано-живучих видів комах: попелиць, щитівок, білокрилок, червців, медяниць, трипсів, а також з вираженою побічною дією на деяких видів кліщів на окремих культурах. Мовенто рекомендовано застосовувати як превентивний захід контролю, оскільки забезпечується відмінний довготривалий захист, що також сприяє зниженню кратності обробок альтернативними інсектицидами проти сисних шкідників. Мінімальний період між обприскуванням та опадами — 2 години.

ЯБЛУНЯ, ГРУША*

Грушева та яблунева медяниці, попелиці (в т. ч. кров’яна), щитівки (в т. ч. каліфорнійська) та несправжні щитівки: 1,5–2,25 л/га

ВИНОГРАД*

Цикадки, трипси, філоксера, борошнистий червець: 0,75–1,5 л/га

ТОМАТИ* (відкритого та закритого ґрунту)

Попелиці, білокрилки, трипси, кліщі: 0,75–1,0 л/га

ОГІРКИ* (відкритого та закритого ґрунту)

Попелиці, білокрилки, трипси, кліщі: 0,5–1,0 л/га

КАПУСТА*

Попелиці, трипси, білокрилки: 0,75–1,0 л/га**

ЦИБУЛЯ*

Трипси: 0,75–1,0 л/га**

СОЯ*

Попелиці, павутинний кліщ, клопи: 0,7–1,0 л/га

Витрати робочого розчину: яблуня, груша, виноград — 600–1000 л/га; томати, огірки — 300–500 л/га; томати та огірки закритого ґрунту — 500–1000 л/га; капуста, цибуля — 400–700 л/га; соя — 200–300 л/га.

Максимальна кратність обробок — 2. *

В процесі реєстрації ** з додаванням Меро 0,4 л/га

СУМІСНІСТЬ

Мовенто сумісний з багатьма фунгіцидами та інсектицидами. Бакова суміш з ад’ювантами не рекомендується (ризик прояву фітотоксичності), за винятком використання на капусті і цибулі, де обов’язкове застосування неіонного прилипача (Меро). Перед приготуванням робочого розчину рекомендується додатково провести тест на сумісність, особливо за відсутності інформації щодо змішуваності бакового партнера.

ПЕРЕВАГИ

МЕХАНІЗМ ДІЇ
Новий інсектицид з революційною системною дією розподілу в рослині відкриває нові стандарти в захисті сільськогосподарських культур. Мовенто містить інноваційну діючу речовину — спіротетрамат, що відносить до нового хімічного класу інсектицидів — кетоенолів та характеризується повною системною дією розподілу в рослині. Після проникнення в рослину діюча речовина рухається акропетально по ксилемі, а також акропетально та базіпетально по флоемі для максимально-ефективного контролю навіть приховано-живучих комах-шкідників, забезпечуючи надійний захист нового приросту як листків та пагонів, так і кореневої системи. Завдяки широкому спектру контролю сисних шкідників Мовенто є важливим елементом в різних програмах захисту плодово-овочевих культур, винограду та сої. Мовенто є унікальним серед інсектицидів завдяки потужній трансламінарній активності проникнення в рослину та демонструє повну системність руху в її тканинах, що убезпечує високу ефективність проти важкоконрольованих видів сисних комах, зокрема кров’яної попелиці, каліфорнійської та інших видів щитівок. Мовенто є селективним у відношенні до корисних комах та хижих кліщів, що відповідає вимогам сучасних інтегрованих систем захисту.

Спіротетрамат нова інноваційна діюча речовина повної системної дії з унікальним механізмом дії — інгібітор синтезу ліпідів комах-шкідників. Після контакту з препаратом через споживання шкідники припиняють живлення й гинуть через зупинку росту та порушення процесу линьки (різні вікові стадії личинок), а також формування яйцевої продукції (дорослі самиці).

КОНТАКТИ

25015, м. Кіровоград,
площа Дружби Народів, 3, офіс 305, 308
Тел/факс: (0522) 35-79-12, моб.: (095) 230-42-02
28000, Кіровоградська обл.,
м. Олександрія, вул. Героїв Сталінграду, 35
Тел/факс: (05235) 7-99-89

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОКВIДПРАВИТИ
Copyright © 2020 «Агроток ЛТД». Всі права захищені.
Розробка сайту Веб-студія San-Francisco